Wypożycz aparat Instax – NOWA OFERTA PROMOCYJNA


Wypożyczalnia aparatów INSTAX jest propozycją dla zarówno fotografów obsługujących wesela jak i dla osób organizujących prywatne spotkania.

W naszej wypożyczalni dostępne są aparaty INSTAX 11 ( koszt wypożyczenia 35 zł./ dzień). Ponieważ mamy ograniczoną ilość aparatów do wypożyczania, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie zainteresowania oraz  terminem wypożyczenia.

NOWA OFERTA PROMOCYJNA

Dla klientów zainteresowanych wypożyczeniem aparatu Instax na weekend * (piątek do poniedziałku do godz.12.00 **) propozycja promocyjna:

– 80 zł. – aparat Instax 11 (piątek do poniedziałku do godz.12.00 **)

– 160 zł. – w tym aparat Instax 11 plus 20 szt. ładunków Instax Film

– 320 zł. – w tym aparat Instax 11 plus 60 szt. ładunków Instax Film.

*istnieje możliwość otrzymania gadżetów dla fotografowanych osób (muszka,wąsy itp)

**w przypadku zwrotu aparatu w poniedziałek po godzinie 12, z kaucji zwrotnej za aparat pobierana będzie opłata 35 zł. za każdą rozpoczętą dobę.

 

 

Aparat dla gości weselnych

Udostępnienie aparatów INSTAX wraz z ładunkami dla gości weselnych gwarantuje świetną zabawę i jedyną w swoim rodzaju pamiątkę ślubną (zdjęcie z Parą Młodą, zdjęcie podczas zabawy).

Księga gości

Dzięki Instaxowi goście weselni obok życzeń będą mogli załączyć swoje zdjęcie, zmieniając tym samym księgę wpisów w wyjątkową, zabawną i niepowtarzalną pamiątkę. Goście mogą również pisać życzenia ślubne bezpośrednio na zdjęciach i wieszać je np na ozdobnym drzewku lub tablicy.

Aparaty INSTAX to także idealna atrakcja na wieczory panieńskie i kawalerskie, przyjęcia urodzinowe, przyjęcia komunijne i inne imprezy okolicznościowe.

Aparat dla młodzieży

INSTAX – specjalny gadżet dla nich, aby mogli również samodzielnie uchwycić najważniejsze i najlepsze wydarzenia z życia.

 

Leave a Reply