Wypasione nagrody! 2


 

Regulamin promocji „Przyjdź do nas i zobacz jak zmieniliśmy się dla Ciebie”

  1. Organizatorem akcji promocyjnej  jest Centrum Fotografii -Piotr Grzyb. Sponsorem nagród jest Fujifilm Europe Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.
  2. Zadaniem uczestnika akcji promocyjnej będzie ocena nowego wyglądu salonu fotograficznego Centrum Fotografii – Piotr Grzyb – „Napisz co Ci się podoba a co moglibyśmy zmienić”.
  3. Autorzy trzech najciekawszych opinii zostaną nagrodzeni kolejno: aparatem cyfrowym Fujifilm, Aparatem Instax do fotografii natychmiastowej oraz wydrukiem wielkoformatowym.
  4. Kryteria wyboru najciekawszej opinii: oryginalne i ciekawe podejście do tematu.
  5. Okres składania formularzy zgłoszeniowych 29.04.2013 -10.05.2013. Po tym czasie (od 13.05.2013) przez 3 dni lista laureatów będzie dostępna w siedzibie Centrum Fotografii – Piotr Grzyb.
  6. Z autorami najciekawszych opinii  skontaktujemy się telefonicznie i mailowo. Jeżeli nie dostaniemy  w ciągu 5 dni odpowiedzi na maila z prośbą o przesłanie danych dla kuriera, w celu dostarczenia nagrody, skontaktujemy  się z kolejnym kandydatem do zwycięstwa, wybranym przez jury. Jeżeli i ta osoba nie odpowie w przeciągu 5 dni, jury wybierze następnego z kolei zwycięzcę. Jeżeli trzecia osoba nie odpowie, organizator ma prawo nie przyznać nagrody.
  7. Uczestnik biorący udział w akcji promocyjnej oświadcza, że jest autorem opinii zapisanej w formularzu zgłoszeniowym i wyraża zgodę na rozpowszechnienie jej przez Centrum Fotografii – Piotr Grzyb.
  8. W akcji promocyjnej nie mogą uczestniczyć pracownicy Fujifilm Europe Oddział w Polsce oraz pracownicy Centrum Fotografii – Piotr Grzyb, ani członkowie Ich rodzin.

Leave a Reply

2 komentarzy do “Wypasione nagrody!