Nagrody rozdane!


Wczoraj wręczyliśmy nagrody Laureatom promocji „Przyjdź i zobacz jak zmieniliśmy się dla Ciebie” . Gratulujemy wygranym i dziękujemy za wyjątkowe opinie przelane na papier 😉

Nagrody otrzymali:

I miejsce: Anna Chodacka, wygrała Fujifilm FinePix F660 o wartości 759 zł,

II miejsce: Jan Bystrzonowski, wygrał aparat Fujifilm INSTAX mini o wartości 250zł,

III miejsce: Maciej Wołczacki – wygrał Voucher na wykonanie obrazu ze zdjęcia, o wartości 100zł.

Szczególnie dziękujemy Fujifilm Polska za ufundowane nagrody w postaci aparatów 😀

 

Zobaczcie czym zasłużyli sobie na wygraną. Oto opinie Laureatów promocji związanej z RE-OTWARCIEM CFOTO – „Przyjdź i zobacz jak zmieniliśmy się dla Ciebie„.

 

I miejsce:

„Odkąd pamiętam „Centrum Fotografii – Piotr Grzyb” kojarzone jest z sympatyczną obsługą, bardzo przystojnych Męskich   KORPUSÓW  . Muszę przyznać, że skierowałam swój   OBIEKTYW   na nowy wygląd salonu fotograficznego, poczułam się bardzo mile zaskoczona. Odświeżone wnętrze jest idealną   OPRAWĄ   dla obsługującej tam męskiej części personelu. Pomieszczenie jest dobrze   OŚWIETLONE  , co sprawia, że lepiej widzę   SOCZEWKI   uroczych Panów po drugiej stronie lady. Jestem przekonana, że mężczyźni zaglądający do salonu, są tego samego zdania, lecz w stosunku do uprzejmej załogi płci żeńskiej. Z dawnego wystroju pomieszczeń został ściągnięty   NEGATYW CZARNO – BIAŁY  , który został zastąpiony   KOLOROWYM POZYTYWEM.   Oglądając oferowane albumy, bądź ramki fotograficzne, mogę spokojnie ustawić się na   MANUALNE STEROWANIE,   ponieważ wszystko mam na wyciągnięcie dłoni. Jestem, jak każda kobieta, bardzo   CZUŁA   na punkcie estetyki, stąd widoczna   DUŻA ROZPIĘTOŚĆ TONALNA   powoduje, że spacerując po salonie i podziwiając nowe wnętrze, nie tracę żadnych detali.   Mój SAMOWYZWALACZ   zostanie zdecydowanie ustawiony na krótki czas oczekiwania na kolejne odwiedziny w odnowionym „Centrum Fotografii – Piotr Grzyb”. Jestem pewna, że teraz moja   MIGAWKA    w oku będzie jeszcze skłonniejsza do puszczania oczek.”

 

II miejsce:

„Sklep wygląda rewelacyjnie. Wyjątkowo podoba mi się stoisko z aparatami Fuji serii X i co najważniejsze miła i profesjonalna obsługa.”

 

III miejsce:

„Firma spełnia wszystkie zachcianki :)”

 

 

Leave a Reply