Polityka prywatności


1. Do rejestracji klienta na stronie cfoto.fotos-online.pl  potrzebny jest login, hasło oraz adres e-mail.

2. W celu otrzymywania newslettera wystarczy podać swój adres e-mail i kliknąć na link potwierdzający otrzymany w wiadomości wysłanej na podany e-mail.

3. Podczas transakcji zakupu niezbędne są dane teleadresowe klientów potrzebne do realizacji zamówienia i do ewentualnego wystawienia faktury oraz dane dotyczące formy płatności.

4. Niektóre dane zbierane są automatycznie, takie jak adres IP, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego. Dane te mogą być zbierane przez pliki „cookie” („ciasteczka”) czy system „Google Analytics”.

5. Adresy i dane kontaktowe można edytować w zakładce „moje konto”.

6. Centrum Fotografii – Piotr Grzyb gromadzi wszystkie podawane dane tylko do własnego użytku (logowania użytkowników, realizacji zamówień, kontaktu z klientem, wysyłki newslettera).

7. Dane i adresy użytkowników nie są sprzedawane innym firmom.

8. Dane udostępniane są innym podmiotom, takim jak firmy kurierskie, operatorzy płatności oraz ubezpieczyciele- tylko w celu realizacji zamówienia.

9. Klientowi przysługuje prawo uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, zaniechania przetwarzania, usunięcia danych osobowych, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane. Pozostałe prawa i obowiązki Klienta w zakresie danych osobowych określa ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zmianami).

10. Użytkownik ma możliwość usunięcia zarejestrowanego konta oraz rezygnacji z otrzymywania newslettera. W tym celu należy złożyć wniosek e-mailowy na adres info@cfoto.pl.

11. Klient zobowiązany jest chronić poufność haseł i nazw użytkownika, które wykorzystuje w Sklepie Internetowym. Klient ponosi odpowiedzialność za przekazanie hasła i umożliwienie korzystania z konta przez osoby trzecie. Klient jest odpowiedzialny za działania mające miejsce przy wykorzystaniu hasła lub konta Klienta. Klient zobowiązuje się zawiadamiać Sklep Internetowy niezwłocznie o korzystaniu z jego konta przez osoby nieupoważnione lub o wszelkich innych znanych mu naruszeniach bezpieczeństwa.

12. Centrum Fotografii – Piotr Grzyb zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej Polityki prywatności, o czym klienci zostaną poinformowani e-mailowo.